اوچر - UCER

تاریخچه شرکت Üçer اوچر ترکیه:

همونطور که از نام این برند پیداست، ساخت و تولید کشور ترکیه است. این شرکت نزدیک به 30 سال است که کار خود را در زمینۀ تولید و ساخت ابزارهای صنعتی، مانند صنایع دفاعی، صنعت ساختمان سازی، سنباده کاری، قالب بلبرینگ، سنگِ سنباده، شفت آهن و فولاد و ریخته گری آغاز کرده است.

آقای Mehmet Guctekin  مالک و بنیانگذار این شرکت در سال 1981 و در زمینی به وسعت 7 هزار متر مربع در محله ی گبزه کوجایلی تصمیم به تاسیس این شرکت گرفت. در ابتدا او با 80 نفر از کارکنان خود شروع تولید کرد و بیشتر تولیدات خود را برای 50 کشور برتر در این صنعت ساخت و توزیع میکرد، همین امر باعث پیشرفت چشم گیر این کمپانی در طی 8 سال شد و آنها در سال 1989 به رشد خوبی دست پیدا کردند و علاوه بر بازار داخلی موفق به گشایش کشور های خارجی نیز شدند.

این برند با بکارگیری بروزترین فناوری ها و تکنولوژی پیشرفته خود در استفاده از کامپیوترها در نقاط حساسِ تولید محصول مانند تعادل و ابعاد آنها، توانست کیفیت بالای خود را در داخل و خارج کشور به اثبات برساند و در طول سالیان متمادی کشورهایی که به آن صادرات داشتند افزایش یافت و امروزه  22000 نوع محصول را به 50 کشور جهان مانند آمریکا، آلمان، پرتغال، ایران، اسپانیا، چین، کانادا، مصرو… صادر میکند.

مؤسس این برند با شعار “خریدار برای یک محصول باکیفیت مطمئنا پیدا میشود” تجارت خود را صورت میدهد و با سرمایه گذاری سهم صادرات خود را افزایش داد و تا کنون نیز بصورت مستمر سهم این مجموعه در حال صعود است.

برای مشاهده محصولات برند اوچر و سایر ابزارآلات برش، سنگ و سمباده اینجا کلیک کنید.