کلینگ اسپور - kilingspor

تاریخچه شرکت KLINGSPOR کلینگ اسپور آلمان:
KLINGSPOR کلینگ اسپور، از مطرح ترین تولید کنندگان محصولات با کیفیت در زمینه تجهیزات ساینده است. تاریخچه این شرکت، به بیش از ۱۰۰ سال پیش باز می گردد. در واقع کلینگ اسپور، کار خود را از سال ۱۹۰۰ در آلمان آغاز کرد.
روش تولید محصولات عالی، با پرسنل متخصص و ارائه خدمات سریع، در آلمان شروع شد و توسط رئیس و موسس این شرکت، یعنی Christoph klingspor، به آمریکا، منتقل شد.
کلینگ اسپور، با دور ریختن ایده های قدیمی و سنتی، ایده ها و محصولات نویی را به ارمغان آورد. در سال ۱۹۷۹، کریستف کلینگ اسپور، کارخانه klingspor را در بخش غربی Hickory افتتاح کرد. که در سال ۱۹۸۰، تولید با کمتر از ۲۰ نفر آغاز شد. پیشرفتهای این شرکت، از نظر افزایش مساحت کارخانه و افزایش کارکنان ادامه داشت که در سال ۲۰۰۴، تولد 25 سالگی اش را در آمریکا جشن گرفت.
اکنون کلینگ اسپور، بزرگترین و معروفترین تولید کننده سنگ ساب، سنگ برش، سمباده و ابزار های ساینده در جهان است.
چندین مرکز تولید و توزیع، اساس رشد پیوسته در زمینه صنعت سایندگی هستند. که در بین کارخانه های Hickory، شامل Carolina و USA، Kling Sopr در آلمان، مرکز اصلی به حساب می آید.
Iso، یک استاندارد بین المللی است؛ که فرایندهای عملیاتی را تایید کرده و تضمین می کند که محصولاتی با کیفیت بالا تولید می شوند. Klingspor، یکی از دو تولید کننده ابر قدرت است، که در این صنعت به این استاندارد، دست یافته است.
Iso9001:2008، نشان می دهد که این شرکت، پرکیفیت ترین محصولات را با کارکنانی متخصص، در این زمینه ارائه می دهد.

جدول سایز ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *